Operator wózka widłowego OPT - z językiem angielskim

Beetsma Sp. z o.o.

Moerdijk, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego holenderskiego klienta, firmy z branży logistycznej poszukujemy obecnie

Doświadczonych operatorów wózków widłowych wysokiego składowania ze znajomością języka angielskiego

Praca na terenie Holandii, miejscowość Moerdijk

Praca na długi okres

Wymagania

Uprawnienia oraz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych - WARUNEK KONIECZNY

Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych bocznych - wysokiego składowania, typ OPT

Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na komunikację

Mile widziane referencje

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Inne