Operator wózka widłowego - okolice Fryburga, Niemcy (1200€, darmowe mieszkanie)

Zeitmann

Fryburg, Niemcy, zagranica

Zeitmann

Miejsce pracy: Fryburg, Niemcy

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Operator wózka widłowego (Niemcy)

Obowiązki

  • obsługa czołowych wózków z krótkimi widłami
  • obsługa wózków elektrycznych za pomocą joysticka lub kierownicy
  • przewóz i magazynowanie żywności oraz drobnych towarów
  • praca w systemie dwuzmianowym (zmiany popołudniowe i nocne)
  • doświadczenie w pracy z wózkiem widłowym
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • wymagane prawo jazdy oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie – ok. 1200€ netto/ miesiąc (przy I klasie podatkowej)
  • brak "Zeitkonto" – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • atrakcyjna lokalizacja - praca w Lipsku
  • zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach - umowa z niemieckim pracodawcą
  • składki i podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
  • ubezpieczenie w Niemczech
  • pracodawca zapewnia i opłaca mieszkanie (pokoje 1-2 osobowe)
  • możliwość pobierania zaliczek
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy
  • wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech
  • możliwość uzgodnienia terminu zjazdu do Polski
  • nigdy nie pobieramy opłat za pośrednictwo pracy
  • wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy

  • Wyślij do nas swoje CV z aktualnym zdjęciem, a my skontaktujemy się z Tobą.

    Masz pytania? Zadzwoń do nas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 pod numerem tel. 12 661 64 00.

    Chcesz jako pierwszy wiedzieć o najnowszych ofertach pracy? Polub naszą stronę na Facebooku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.