Operator wózka widłowego niskiego składowania, 3500 - 4000 zł brutto, Błonie ZATRUDNIENIE BEZPOŚRED

Jaga Temp Sp. z o.o.

Sochaczew, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:
- ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ FIRMĘ;

- umowę o pracę;
- pracę w systemie III zmian  6-14, 14-22 i 22-6 od poniedziałku do piątku;
- stawkę miesięczną od 3500 do 4000 zł brutto;
- pracę w ciepłym, suchym magazynie;
- atrakcyjne benefity (pakiet medyczny, karta Multisport, karta rabatowa na paliwo, paczki świąteczne, karta SIM z nielimitowanym internetem i połączeniami).

Zadania:

- obsługa wózka widłowego niskiego składu;
- rozładunki/załadunki.

Wymagania:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT;
- książeczka do celów sanitarno-epidemilogicznych;
- motywacja oraz chęć do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bądź kontakt pod numerem 600-521-429. :)

Prezentacja firmy

Jaga Temp Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie