Operator wózka widłowego - niski skład

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Miejsce pracy: Błonie

Oferta:

  • Praca w firmie z branży kosmetycznej o stabilnej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie: 3800 zł brutto / miesiąc + do 200 zł brutto premii
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Miła atmosfera w pracy
  • Praca na II zmiany w godzinach 6-14, 14-22 od pon. do pt.
  • Dofinansowanie posiłków
  • Karta Multisport, karta Medicover, ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet benefitów

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Odpowiedzialność, dokładność oraz rzetelność
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego niskiego składu
  • Kompletacja towaru za pomocą skanera magazynowego
  • Kontrola zgodności towaru przygotowanego do wysyłki

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials