Operator wózka widłowego (niski skład) - Chlebnia k. Grodziska Maz.

Jaga Temp Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę,
  • 3500 zł brutto,
  • premię do 30%,
  • pracę w godz.: 6:00-14:00, 14:00-22:00. 22:00-6:00,
  • stałe zatrudnienie,
  • pracę w ciepłym i suchym magazynie,
  • pracę w nowo otwartym magazynie,
  • bezpłatną odzież magazynową,
  • szatnie z oddzielnymi szafkami,
  • darmową kawę i herbatę na stołówce,
  • grafik ustalony w porozumieniu z pracownikami,
  • bogaty pakiet socjalny po zatrudnieniu przez Firmę: karty żywnościowe, kartę multisport, bilety do kina, wczasy pod gruszą,paczki świąteczne 2x w roku, karty rabatowe na stację LOTOS, prywatna opieka medyczna,

ZADANIA:

  • rozładunek oraz załadunek towaru z wykorzystaniem wózka widłowego niskiego składowania,

WYMAGANIA:

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego niskiego składu ( nie wymagamy UDT),
  • książeczką sanepid.,
  • samodzielny dojazd do pracy,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym.
Zainteresowała Cię nasz oferta pracy ? Wyślij nam swoje CV! :)

Prezentacja firmy

Jaga Temp Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie