Operator wózka widłowego - Niemcy

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

Masz doświadczenie w operowaniu wózkami widłowymi? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy w nowoczesnym magazynie z meblami bardzo znanej szwedzkiej sieci sklepów!

Miejsce pracy: Niemcy, Erfurt

Obowiązki:
- Zbieranie zamówień z wykorzystaniem wózka czołowego i skanera
- Dbanie o narzędzia pracy, wózek widłowy oraz przydzielone obszary magazynu
- Przygotowywanie materiałów do przechowywania lub transportu
- Bieżąca inspekcja materiałów przychodzących

Wymagania:
- Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego, ale przyda się jeżeli go znasz!
- Prawo jazdy i samochód nie jest wymagane, ale posiadanie ich będzie na pewno dodatkowym atutem!
- Polskie uprawnienia na wózki widłowe
- Minimum 3 miesiące doświadczenia w operowaniu wózkiem widłowym
- Gotowość do uczenia się technik i procesów magazynowych
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie 12e brutto na godzinę!
- Możliwość robienia nadgodzin – zarobisz jeszcze więcej!
- Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
- Pracę na dwie zmiany od wtorku do soboty (niedziele i poniedziałki wolne)
- Opiekę koordynatorów
- Tanie zakwaterowanie za 9 euro dziennie

Chcesz wiedzieć więcej? Aplikuj na naszą ofertę, a oddzwonimy ze szczegółami!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.