OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO / NAPEŁNIANIE WORKÓW

Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski

Holandia, Sliedrecht, zagranica

Opis stanowiska pracy

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401

Dla naszego klienta w Sliedrecht (3361) poszukujemy kierowców wózka widłowego z prawem jazdy KAT.B.

20% jazda wózkiem widłowym, reszta przy napełnianiu dużych worków (big bags)

Praca na 5 zmian (2x rano, 2x południe, 2x noc, 4 dni wolnego)

6.oo-14.oo

14.oo-22.oo

22.oo-6.oo

Osoba powinna zdobyć uprawnienia VCA w ciągu 3 miesięcy od rozpoczęcia pracy.

Wymagania:

  • holenderski certyfikat na wózki widłowe.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego
  • czynne prawo jazdy kat B.
  • motywacja i chęć do pracy oraz poczucie odpowiedzialności

Oferujemy:

  • umowę w j.polskim przed wyjazdem
  • legalną pracę
  • stawki zgodne z holenderskim CAO stawka 10,50 plus dodatek zmianowy 113%
  • zakwaterowanie 82,50 € tygodniowo
  • ubezpieczenie 24,14 € tygodniowo
  • opiekę polskiego koordynatora

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Prezentacja firmy

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie