Operator wózka widłowego na magazynie - STAWKA do 2500 EUR brutto

JOBWERKE Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy za granicą? Chcesz szybko wyjechać ? Chcesz dużo zarobić ? :)

Miejsce pracy:  Monachium lub Berlin

Zakres obowiązków:

  • Układanie przednie i boczne towarów na magazynie w branży wyposażenia domu.
  • Operowanie wózkiem bocznym wysokiego składu-do 11m

Wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składu UDT
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego.

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową –  13,5EUR brutto/h
  • Szkolenie przygotowujące do pracy
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w organizacji przejazdu z Polski do Niemiec
  • Wsparcie polskich koordynatorów i brygadzistów
  • Opiekę medyczną Luxmed
  • Ubezpieczenie Allianz
  • Premie wakacyjne oraz świąteczne
  • 50EUR netto za POLECENIE pracowników do pracy
  • do  100EUR brutto za UŻYWANIE WŁASNEGO SAMOCHODU
  • 100EUR brutto za pełnienie FUNKCJI KIEROWCY firmowego busa
  • 180 EUR brutto premii półrocznej (Urlabsgeld/ Weihnachtsgels)
  • Płatne dni świąteczne wg niemieckiego kalendarza.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka