Operator Wózka Widłowego (Mroźnia)

Logart

Żabia Wola, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obsuga specjalistycznego sprzętu (wózki widłowe boczne wysokiego składowania)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bez pośrednictwa Agencji, bez okresu próbnego)
  • Wynagrodzenie na poziomie 4200 - 4900 zł brutto
  • Posiłki regeneracyjne
  • Niezbędną odzież roboczą dostosowaną do pracy w niskich temperaturach
  • Wybrane benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe lub pakiet sportowy).

Wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych bocznych
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • Gotowość do pracy w niskich temperaturach
  • Uprawnienia UDT będą dodatkowym atutem :)

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 200PLN - 4 900PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie