Operator wózka widłowego – Magazynier

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, Mirków, Długołęka, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław, Mirków, Długołęka

Miejsce pracy: Mirków

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • Wolne weekendy
  • Jasny system premiowy
  • Podwyżka po zakończeniu okresu wdrożenia
  • Liczne benefity: dofinansowanie karty sportowej i opieki medycznej, dofinansowanie posiłków, premie świąteczne i wakacyjne
  • Z Wrocławia istnieje możliwość dojazdu komunikacją miejską

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Uprawnienia UDT
  • Możliwość pracy w systemie 3-zmianowym

Zadania:

  • Prace magazynowe, w tym z użyciem wózka widłowego (czołowy, wysokiego składu, milkrun)
  • Załadunki i rozładunki towaru
  • Lokowanie na regałach wysokiego składowania
  • Transport wewnętrzny
  • Dbałość o sprawne funkcjonowanie procesów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy