OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO / MAGAZYNIER

Środa Wielkopolska, wielkopolskie

Akcja Job

Opis stanowiska pracy

- praca w magazynie / branża budowlana
- obsługa wózka widłowego / wymagane uprawnienia UDT
- kompletacja towaru

Wymagania

- doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
- aktualne uprawnienia UDT

Akcja Job, będąca agencją pośrednictwa pracy i pracy tymczasowej, od 2006 roku wspiera swoich... klientów oraz kandydatów w znajdowaniu rozwiązań obejmujących obszar kapitału ludzkiego. Świadczymy usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, consultingu, outplacementu, outsourcingu oraz doradztwa zawodowego.

Aktualnie współpracujemy z firmami na terenie Polski, Francji, Belgi, Niemiec i Ukrainy.

Posiadamy oddziały we Wrocławiu, Rzeszowie, Poznaniu, Katowicach, Warszawie i Praszce. Działamy również na terenie Łodzi i okolic, wykorzystując nasze mobilne biuro rekrutacyjne.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
2.500,00 zł - 3.100,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji