Operator wózka widłowego/magazynier

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Praca polega na:

  • przenoszenie palet w magazynie za pomocą wózka
  • widłowego
  • drobne prace magazynowe
  • załadunek/rozładunek towaru wózkiem widłowym
  • dbałość o obieg dokumentacji magazynowej

Obowiązki

  • UPRAWNIENIA NA WÓZEK WIDŁOWY
  • zdolności manualne i sprawność fizyczna
  • doświadczenie minimum 3mce

Oferujemy:

- bezpłatny dojazd do miejsca pracy z Roznda Rataje lub z przystanku  "Swoboda" (Grunwald)

- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe

- możliwość zdobycia doświadczenia w zakładzie produkcyjnym

- umowę o prace po jednotygodniowym okresie próbnym

Zainteresowanych ofertą pracy zachęcamy do aplikowania za pośrednictwem portalu lub osobiście biurze przy ul. Towarowej 35, V piętro lub telefonicznie 790-790-446.