Operator Wózka Widłowego / Magazynier

Logistic Competence Team

Niemcy Neu-Isenburg , zagranica

Opis stanowiska pracy

Logistic Competence Team jest dostawca usług personalnych, z naciskiem na logistykę. Naszymi klientami są znane firmy w regionie Rhein-Main. Dzięki naszym profesjonalnym i wysokiej jakości pracownikom wnosimy cenny wkład w branże logistyczna.

Chcemy wzmocnić nasz zespół o kilku pracowników magazynu w pełnym wymiarze godzin.

Stanowisko: Operator Wózka Widłowego / Magazynier

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego (lub chęć wyjazdu na szkolenie językowe)
  • Odpowiedzialność
  • Praca zespołowa
  • Dyspozycyjność
  • Uprawnienia na wózek widłowy mile widziane

Oferujemy:

  • Ponad taryfowe wynagrodzenie
  • Uprawniena na wózki widłowe
  • Rozwój pracowników
  • Dodatek za koszty dojazdu
  • Pełny wymiar pracy
  • Profesjonalne wsparcie koordynatora
  • Zakwaterowanie

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu e-mail bądź telefon/whatsapp E-mail: m.nosal@logistic-competence-team.com Tel: +4915168654369

Prezentacja firmy

Logistic Competence Team jest dostawca usług personalnych, z naciskiem n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca dla studenta, Praca Praca na produkcji, Praca Inne