OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO/Magazynier

OTTO Work Force

Kraków, małopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kraków

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Numer referencyjny:
OB/OWWSRK/05/2021

Miejsce pracy: Kokotów k/ Krakowa

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej dynamicznie rozwijającej się firmie.
• Konkurencyjne wynagrodzenie stałe + premia miesięczna.
• Pracę w trybie czterozmianowym

Zakres zadań na stanowisku:
• Obsługa wózka widłowego
• Kompletacja, pakowanie oraz sortowanie towaru do wysyłki lub do magazynu.
• Wsparcie przy inwentaryzacjach.
• Prawidłowa i terminowa realizacja zleceń

Oczekiwania:
• Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku minimum 6 miesięcy
• Obsługa wózka widłowego – umiejętność potwierdzona uprawnieniami UDT
• Umiejętność obsługi wysokiego składu

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt z :
Agencją Pracy OTTO
ul.Szlak 77
telefonicznie lub o przesyłanie aplikacji z dopiskiem „Operator wózka widłowego”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.