Operator wózka widłowego / Magazynier

INVADO SP Z.O.O.

Dzielna, k/Ciasnej (pow. Lubliniecki), śląskie

Od: INVADO SP Z.O.O.
Miejsce pracy: Dzielna, k/Ciasnej (pow. Lubliniecki)

GŁÓWNE ZADANIA

  • Rozładunek materiałów do produkcji.
  • Transport materiałów do bieżącej produkcji.
  • Składowanie materiałów w magazynie.
  • Kontrola zgodności dokumentacji wydawanych i przyjmowanych materiałów w magazynie.
  • Udział w okresowych inwentaryzacjach magazynu.

WYMAGANIA

  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym wydane przez Urząd Dozoru Technicznego- warunek konieczny.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej- mile widziane.
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym.
  • Punktualność.
  • Zaangażowanie.

OFERUJEMY

  • Stabilność zatrudnienia: największy eksporter drzwi wewnętrznych na rynku polskim.
  • Firma z tradycjami i doświadczeniem: od ponad 25 lat na rynku polskim.
  • Międzynarodowe przedsiębiorstwo w Grupie Arbonia AG stawiające na rozwój pracownika w ramach struktur firmy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.
  • Środowisko pracy doceniające różnorodność.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.