Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/12/2017.

Operator wózka widłowego/ magazynier - Wrocław, ul Graniczna

dolnośląskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr ref: OWW-PAN/1017/WRO

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Graniczna

Zadania:
• operowanie wózkiem widłowym w obszarze magazynu,
• kompletacja, rozładunek, załadunek towarów,
• transport materiałów w procesie produkcyjnym,
• dbałość o właściwe rozmieszczenie towaru w magazynie,
• ręczne prace magazynowe.

Oczekiwania:
• doświadczenie w pracy na magazynie,
• uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
• dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym,
• zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
• uczciwość i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:
• współpraca na podstawie umowy o pracę tymczasową z InterKadra Sp. z o.o. (po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta),
• stabilne warunki zatrudnienia,
• atrakcyjne wynagrodzenie (2800 + 850 zł brutto premii),
• dodatkowe ubezpieczenie na życie,
• pracę w systemie 2 zmianowym,
• dogodny dojazd do miejsca pracy komunikacją miejską.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę InterKadra Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy... Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą,wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Co miesiąc na naszym pośrednictwem pracę w fabrykach międzynarodowych koncernów samochodowych w Czechach znajduje kilkadziesiąt osób z całej Polski.

W wybranych miastach na terenie kraju oferujemy również ciekawą pracę osobom uczącym się i studentom. Bez żadnych zobowiązań możesz dorobić do kieszonkowego pracując w centrach handlowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne