Operator wózka widłowego / Magazynier / Operator parku maszynowego

WorldTrade

Nowe Szwejki k. Grójec, Rawa Mazowiecka, Białobrzegi, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Nowe Szwejki

Zadania:

  • Załadunki/rozładunki owoców i warzyw na hali produkcyjnej
  • Praca na magazynie
  • Obsługa parku maszynowego
  • Raportowanie uwag i niezgodności
  • Prowadzenie wymaganych zapisów w planach sprawdzania, kartach kontrolnych i wypełnianie kart produkcyjnych
  • Dbanie o sprawność i stan techniczny wózków widłowych, parku maszynowego, narzędzi i przyrządów pomiarowych
  • Sprawdzanie jakości owoców i warzyw

Wymagania:

  • Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej
  • Mile widziane doświadczenie na powyższym stanowisku pracy
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętności manualne
  • Kurs na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie, samozatrudnienie, umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku (możliwa praca w weekend)
  • Perspektywę długiej współpracy
  • Możliwość awansu w zwiaku z dynamicznym rozwojem firmy
  • Niezbędne szkolenia do podjęcia pracy na danym stanowisku
  • Terminowe wypłaty

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio przez serwis.

Prezentacja firmy

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które już od trzech pokoleń... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
13PLN - 20,5PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis