Operator Wózka Widłowego/ Magazynier - finansujemy UDT. Benefity + darmowe dojazdy!

Elica Group Polska

Jelcz-Laskowice, 55-221, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• Dostarczanie komponentów na linie produkcyjne przy użyciu wózka widłowego w oparciu o cykl produkcji
• Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych
• Rozładunek pojemników z komponentami i umieszczanie ich na liniach produkcyjnych
• Aktywny udział w procesie usprawniania cyklu produkcyjnego

Wymagania

• Uprawnienia wózki widłowe
• Finansujemy uprawnienia UDT dla najbardziej zaangażowanych pracowników.
• Doświadczenie na podobnym stanowisku / w obszarze magazynu lub produkcji
• Umiejętność obsługi skanera
• Zaangażowanie w powierzone zadania
• Dyspozycyjność w systemie 2 lub 3 zmianowym

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo produkcyjne Elica jako przedstawiciel Grupy Przemysłow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji