Operator wózka widłowego - magazyn

Dako Job Center

Niemcy, zagranica

Dako Job Center Dako Job Center
Firma DAKO JOB CENTER z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: Niemcy

Agencja Pracy BERYL JOB CENTER z siedzibą w Opolu oraz Gliwicach zatrudni pracowników do pracy na terenie Niemiec
OBOWIĄZKI:
- praca na magazynie z oponami i felgami,
- załadunek i rozładunek ciężarówek przy użyciu wózka widłowego,
- przewożenie palet pomiędzy stanowiskami pracy,
- ogólne prace magazynowe,

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy;
- rzetelnego i godnego zaufania kontrahenta na terenie Niemiec, z którym współpracujemy już od wielu lat
- atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom;
- atrakcyjne bonus
- opiekę polskiego koordynatora
- pomoc w zakwaterowaniu na terenie Niemiec

OCZEKUJEMY:
- gotowości do podjęcia pracy fizycznej,
- dokładności i skrupulatności,
- umiejętności organizowania pracy własnej,
- komunikatywności, umiejętności pracy w zespole
- posiadanie własnego samochodu będzie mile widziane
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.