Operator Wózka Widłowego (m/k)

Iwona Biernat Imar Service Group

Warszawa, mazowieckie

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek i załadunek surowców i opakowań,
  • Wstawianie towaru na regały,
  • Przyjmowanie dostaw do systemu (komputer i skaner).

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy w magazynie,
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych wysokiego składowania,
  • Uprawnienia do obsługi Urządzeń Transportu Bliskiego w kategorii I lub II WJO, wydane przez Urząd Dozoru Technicznego,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (Poniedziałek - Piątek).

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
www.imar.com.pl

IMAR Service Group
Agencja Pracy Tymczasowej
nr rejestru 114