Operator wózka widłowego-Kwidzyn

Human Pro Logistics Sp. z o.o.

82-500, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Human Pro Logistics to agencja pracy tymczasowej licencjonowana w Polsce i na Ukrainie.W Krajowym Rejestrze Agencji zatrudnienia widniejemy pod numerem 14341.
Dla swojego klienta poszukujemy operatora wózka widłowego.

Miejsce pracy-Kwidzyn

Zaoferujemy Ci:

-stabilność zatrudnienia

-stawka godzinowa 19,70 brutto

-opieka koordynatora oraz wdrożenie w obowiązki

Praca na tym stanowisku polega na :

-kierowaniu wózkiem widłowym oraz wykonywaniem innych prac magazynowych

Wymagania

-uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydanych przez UDT

-doświadczenie w obsłudze wózka widłowego

-gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym , system czterobrygadowy

Prezentacja firmy

Z Agencją Pracy Human Pro znajdziesz pracę stałą lub tymczasową, która p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie