Operator wózka widłowego - komisjoner! Praca od Zaraz!

Work Service Express

Francja!, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Francja! »

ZADANIA

  • obsługa wózka widłowego (WYMAGANE UPRAWNIENIA I DOŚWIADCZENIE)
  • transport palet
  • komisjonowanie oraz pakowanie produktów
  • prace magazynowe

WYMAGANIE

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego (poziom "0")
  • doświadczenie na ww stanowisku
  • prawo jazdy kat B (mile widziane)
  • mile widziana dobra znajomość języka francuskiego lub angielskiego - jednakże nie wymagana.
  • mile widziana możliwość wyjazdu na projekt własnym samochodem
  • DYSPONUJESZ EKIPĄ 3-OSOBOWĄ -1 osoba z samochodem, 1 z językiem ? aplikuj bez wahania !!!! - bonusy za polecenia pracowników!!

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską UMOWĘ O PRACĘ
  • WYNAGRODZENIE ok.1600-1700 EURO NETTO
  • zakwaterowanie zapewnione
  • DODATEK samochodowy