Operator wózka widłowego (K/M) bezpłatne zakwaterowanie.

Ingolstadt, zagranica

Carpediem Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem. Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy osób na stanowisko:

miejsce pracy: okolice Ingolstadt (Bawaria, Niemcy)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa wózka widłowego (czołowy 3,5 tonowy),
- załadunek, rozładunek,
- prace magazynowe.

OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość pracy w nadgodzinach,
- możliwość zaliczek,
- praca w systemie dwuzmianowym,
- wyjazd na polskiej umowie delegowania.
- wsparcie polskojęzycznych dysponentów,
- bezpłatne zakwaterowanie,
- zwrot kosztów za test na COVID!

numer certyfikatu: 6760

Wymagania

- doświadczenie w zawodzie.
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- prawo jazdy kat. B i samochód

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem.... Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie