Operator wózka widłowego – I WJO

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Miejsce pracy: Błonie

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z firmą
  • Wynagrodzenie 4750-5400 zł brutto/miesiąc
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • System dwuzmianowy
  • Benefity pozapłacowe: MultiSport, opieka medyczna, porada prawna
  • Ubezpieczenie grupowe i PPE w pełni finansowane przez pracodawcę

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków wysokiego składowania (I WJO)
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Chęć rozwoju i nawiązania długofalowej współpracy

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego systemowego (kategoria I WJO)
  • Rozmieszczanie produktów w magazynie za pomocą wózka
  • Kompletacja towaru

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy