Operator wózka widłowego frontowego lub bocznego bez j. niemieckiego

Old School Industries Hamburg Gmbh

Niemcy, Hamburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Od stycznia 2019 roku poszukujemy kilku nowych pracowników na stanowisko:

Operator wózka widłowego frontowego lub bocznego (z doświadczeniem)
Miejsce pracy: Hamburg/ okolice Hamburga/ okolice Berlina

Obowiązki:
• przygotowywanie i kompletowanie zamówień (praca na wózku widłowym)
• przygotowywanie towaru do wysyłki
• załadunek i rozładunek dostaw
• dbałość o porządek i czystość w miejscu pracy

Oferujemy:
• zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy w oparciu o legalną, niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony (pełen etat)
• opłacone składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
• stawkę godzinową 11,00 € brutto/h
• możliwość wypracowywania nadgodzin
• możliwość pobierania zaliczek
• dodatkowe wynagrodzenie za prace w godzinach nocnych i niedzielnych
• dodatek świąteczny i wakacyjny
• opiekę polskojęzycznego koordynatora i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
• możliwość znalezienia zakwaterowania w pokojach 2-osobowych

W aplikacji prosimy zaznaczyć w jakim stopniu znają Państwo j. angielski lub j. niemiecki, jakimi wózkami potrafią Państwo jeździć (frontowe/boczne) i czy dysponują Państwo autem.

Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagamy:
• doświadczenia i płynnej jazdy na wózku widłowym frontowym lub bocznym
• komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
• gotowości do podjęcia stałej pracy w systemie zmianowym
• własnego auta
• sumienność, pracowitość, rzetelne wykonywanie zadań

Prezentacja firmy

Firma Old School Industries Hamburg GmbH jest prężną agencją pracy tymcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na stale
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatek świąteczny i wakacyjny, dodatkowe wynagrodzenie za prace w godzinach nocnych i niedzielnych
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji