Operator wózka widłowego - Francja

Jobway

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Operator wózka widłowego – realizacja zamówień

Francuska umowa o pracę ( zatrudnienie przez francuską agencję pracy tymczasowej )

Miejscowość: Corbas

Wynagrodzenie brutto: 2454,68 euro

Obowiązki:

Załadunek i rozładunek, oraz rozwożenie towarów po magazynie ( skrzynki, palety)

Transport ciężkich towarów do 40kg

Praca z słuchawkami celem realizacji zamówień

Zapewnione zakwaterowanie w pełni wyposażone w okolicy siedziby firmy

Wymagania

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka francuskiego

Francuskie uprawnienia na wózki widłowe CACES

Doświadczenie

Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Jesteśmy połączeniem młodości i przebojowości z wieloletnim doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie