Operator wózka widłowego Faurecia Automotive

Triangle Recruitment CZ s.r.o.

Lublin, praca w Czechach, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Praca w Czechach - bez znajomości języka - dla naszego klienta, produkującego fotele samochodowe - firmy Faurecia Automotive w mieście Písek.

Zakres obowiązków:

Wykonywanie prostych prac magazynowych, obsługa wózka widłowego.

ZAPEWNIAMY ZAKWATEROWANIE

3 - zmianowy system pracy

WYNAGRODZENIE: od 4300 zł netto wynagrodzenie podstawowe bez nadgodzin

  • orientacyjna stawka godzinowa: 26 - 36 zł netto / godzina
  • możliwość nadgodzin - wynagrodzenie miesięczne uzależnione od ilości przepracowanych godzin
  • cotygodniowe zaliczki
  • czeska umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia
  • darmowe badania lekarskie
  • darmowa odzież i obuwie robocze
  • możliwość rozwoju i awansów
  • zakwaterowanie w hotelu pracowniczym
  • ubezpieczenie zdrowotne / pakiet socjalny
  • dodatek do wyżywienia (karta na stołówkę)
  • 25 dni urlopu (płatnego)
  • praca w nowoczesnym, czystym i bezpiecznym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • możliwość zdobycia doświadczenia u renomowanego pracodawcy oraz bezpośredniego zatrudnienia.

Dodatkowo płacone, nadgodziny, wekendy, nocki. Bonusy za odpracowane zmiany. Przyjazna atmosfera.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na wózku ( nie wymagamy waznych dokumentów)
  • Chęć do pracy
  • Odpowiedzialne podejscie do obowiązków
  • Chęć uczenia się nowych rzeczy
  • Dobry stan zdrowia

Prezentacja firmy

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną, która znajduje wysokiej ja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
od 1 roku
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
5 400PLN - 7 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
bonusy, dodatki, dopłaty do nadgodzin, weekendów, nocek, dotowane obiady.
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji