Agencja Zatrudnienia KS Service

Operator wózka widłowego - do przyuczenia

Miejsce pracy: Wrocław, Bielany Wrocławskie

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków będą należały prace magazynowe związane z załadunkiem oraz rozładunkiem samochodów ciężarowych z doku załadunkowego, lokowanie towaru na regałach wysokiego składowania oraz kompletacja zamówień.

WYMAGANIA

Jesteś osobą aktywną, sumienną i zaangażowaną w wykonywanie powierzonych zadań?

Liczy się dla Ciebie możliwość zdobywania nowych umiejętności oraz rozwoju zawodowego?

Jesteś gotów podjąć pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku?

Odpowiedziałeś TAK na wszystkie pytania? Super! To znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Zapewniamy bezpłatne szkolenie do pracy na stanowisku operator wózka widłowego, które doskonale przygotuje Cię do wykonywanych obowiązków.

OFERUJEMY

Gwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia na rynku pracy. Twoje wynagrodzenie składać się będzie z części podstawowej 2 600 zł brutto oraz premii. Zapewniamy również bogaty pakiet socjalny, m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport lub Flexi, a także obiady oraz urlop.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.