Operator Wózka Widłowego - Długołęka

Biznes Partner Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Biznes Partner Sp. z o.o., nr rej. 491 jest obecna na rynku polskim od 15 lat. W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie w zapewnianiu stałych i czasowych rozwiązań rekrutacyjnych. Posiadamy wykwalifikowany zespół specjalistów i konsultantów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Nasze Oddziały zlokalizowane są w Łodzi, Warszawie, Poznaniu, Gliwicach, Wrocławiu, Strykowie i Żyrardowie.

Obecnie dla naszego klienta w Długołęce poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Zakres obowiązków:
- obsługiwanie wózka widłowego,
- załadunek, rozładunek towaru,
- zlecone prace magazynowe,
- dbanie o ład i porządek na miejscu pracy.

OFERUJEMY:
- stałą pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową,
- pracę w systemie dwuzmianowym (6-14,14-22) od poniedziałku do piątki
- stawkę miesięczną 2600zł brutto.

Wymagania

- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków.

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka