Operator wózka widłowego_CROWN

LeasingTeam Sp. z o.o.

Pruszcz Gdański, pomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Nr ref.: 0019635
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

Jeśli masz uprawnienia oraz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego, poszukujesz stabilnego zatrudnienia i nie przeszkadza Ci praca w trybie zmianowym - to właśnie Ciebie szukamy!

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
- obsługa wózka widłowego przez całą zmianę
- rozmieszczanie towaru na magazynie, przewożenie palet
- załadunek/rozładunek tirów

Oczekiwania:

- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym lub czterobrygadowym
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- doświadczenie w pracy w magazynie - minimum 1 rok
- mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania
- doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych z napędem gazowym

Oferta:

- stawkę godzinową - 18 zł brutto /h + dodatki do II i III zmiany
- po okresie próbnym (2 tygodnie), zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- bezpłatny dojazd autobusem na trasie Dworzec Główny w Gdańsku - Pruszcz Gdański

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.