Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/02/2018.

Operator wózka widłowego bocznego składowania

53-413 Wrocław, mazowieckie

Pracownik produkcji/monter/operator maszyn – mężczyzna

Opis stanowiska pracy

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Bor u Tachova, CZECHY

Obowiązki:
- obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składowania
- kompletacja towaru
- obsługa skanera ręcznego
- załadunek i rozładunek paczek

Oferujemy:
- czeską umowę o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia
- wynagrodzenie około 3700 - 3850zł netto/miesiąc
- zwroty za transport do pracy w wysokości 2 000 CZK/miesiąc
- możliwość nadgodzin
- bezpłatne zakwaterowanie
- bony żywieniowe
- 20 dni urlopu płatnego
- opiekę koordynatora

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych (min. 6 miesięcy)
- znajomość podstaw języka angielskiego i/lub j. czeskiego
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
- wysoka motywacja do pracy
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu... zasobów ludzkich – specjalizujemy się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
Rok
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji