Operator wozka widlowego bocznego - Nr ref. IKA 2017

Pran Sp. z o.o.

Oosterhout, Holandia , zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferujemy prace dla operatorow wozkow widlowych bocznych - Reachtruck - w magazynie w Oosterhout. Jest to duze centrum dystrybucyjne znanej, szwedzkiej sieci specjalizujacej sie w produkcji mebli i artykulow wyposazenia domu.
Na tej lokacji towary sa przyjmowane i przygotowywane do wysylki, sa to m.in. meble w kartonach, wyposazenie kuchni, itp.

Do zadan pracownika nalezec bedzie skladowanie towaru na magazynie za pomoca wozka bocznego.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie!

- Praca na I zmiane

- Zakwaterowanie firmowe wraz z transportem do pracy

- Praca na dluzszy okres czasu

- Praca na warunkach holenderskich

- Opieka polskiego koordynatora

Wymagania

Wymagania:

- Aktualne holenderskie uprawnienia na wozek boczny, nie starsze niz 5 letnie
- Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego
- Doswiadczenie w obsludze wozka bocznego min. 6 miesiecy

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
min. 3 miesiace
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Logistyka