Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2017.

Operator wózka widłowego - BEZPŁATNY TRANSPORT!

Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Rąbień, Ozorków, Łódź, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Umiejętne i sprawne transportowanie materiałów
  • Właściwa i terminowa realizacja zadań
  • Bezpieczne i zgodne z przepisami operowanie wózkiem widłowym

Wymagania:

  • uprawnienia do obsłlugi wózków widłowych wydane przez UDT
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 1 rok
  • dobra organizacja pracy
  • dokładność, chęci do pracy
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 3 - zmianowym lub czterobrygadowym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (w tym 40% dodatku do zmiany nocnej, trzynastki)
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie klienta
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Bezpłatny transport do i z miejsca pracy dla osób z Łodzi, Poddębic, Pabianic, Konstantynowa Łódzkiego, Rąbienia, Zgierza i Ozorkowa
  • Miłą atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aktualnego CV lub aplikowanie osobiście w siedzibie biura Adecco w Łodzi.

Numer referencyjny: OWW/AL/2017

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób.
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka