Operator wózka widłowego bez znajomości j. niemieckiego

JobTicket Sp. z o.o.

Monachium, Ingolstadt, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

JobTicket Sp. z o.o. numer agencji 12712, www.job-ticket.eu,
poszukuje dla swojego renomowanego Klienta na terenie południowych Niemiec w nowym centrum logistycznym (Monachium, Ingolstadt) kandydatów na stanowiska:

Zakres prac:
obsługa wózków widłowych wysokiego składu i frontowych (długie widły)
załadunek, rozładunek samochodów ciężarowych
współpraca z działem magazynowym

Oferujemy:

- wynagrodzenie wg stawki 9,85 € brutto/godz.
- premia motywacyjna za 100 % frekwencję
- dodatek do mieszkania 200,00 €
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia
umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi

Wymagania

doświadczenie w jeździe na wózkach 3-5 lat,
posiadanie aktualnych uprawnień na wózki widłowe

Mile widziane / Preferowane

doświadczenie w obsłudze informatycznych systemów magazynowych (preferowane SAP)
doświadczenie w pracy ze skanerem oraz komputerem
posiadanie ważnego prawa jazdy (minimum kat. B)

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na magazynie