Operator wózka widłowego - bez znajomości j.niemieckiego

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.

Monachium, Ingolstadt / Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego Klienta na terenie południowych Niemiec w Monachium i Ingolstadt do nowego centrum logistycznego kandydatów na stanowiska:

Kierowca / operator wózka widłowego bez znajomości j.niemieckiego

Zakres prac:
- obsługa wózków widłowych wysokiego składu oraz frontowych (długie widły)
- współpraca z działem magazynowym
- załadunek i rozładunek samochodów dostawczych

Oferujemy:
- wynagrodzenie wg stawki 9,85 €
- premia miesięczna za frekfencję
- dodatek do mieszkania 200,00 €
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia
- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi

Wymagania

Wymagane:

- KONIECZNIE ! Doświadczenie w jeździe na wózkach 3-5 lat,
- jazda próbna pierwszego dnia pracy
- posiadanie aktualnych uprawnień na wózki widłowe

Mile widziane / Preferowane
- doświadczenie w obsłudze informatycznych systemów magazynowych (preferowane SAP)
- doświadczenie w pracy ze skanerem oraz komputerem
- posiadanie ważnego prawa jazdy (minimum kat. B)

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca na produkcji