ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego - bez uprawnień UDT

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Zawiercie, Czeladź, Będzin

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pomoc w uzyskaniu uprawnień UDT
  • Rozwój w ramach stanowiska!
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie grupowe na życie, kartę Multisport, zniżki na pizzę itp.
  • Bezpłatny przewóz z: Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Zawiercia, Sławkowa, Olkusza, Czeladzi, Wysokiej, Będzina, Mysłowic, Myszkowa, Koziegłów, Częstochowy

Zadania:

  • Transport tarcz hamulcowych z magazynu na produkcję
  • Przyjęcie dostaw do magazynu
  • Systematyczne weryfikowanie zgodności stanów magazynowych

Wymagania:

  • Uprawnienia potwierdzone Zaświadczeniem Kwalifikacyjnym do obsługi urządzeń transportu bliskiego; jeśli nie masz uprawnień Urzędu Dozoru Technicznego - pomożemy Ci je uzyskać!
  • Mile widziane doświadczenie w pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (wolne wszystkie święta)

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 606 821 065 lub wysłanie SMS o treści ’PRACA OWW’, oddzwonimy ze szczegółami oferty.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials