Operator wózka widłowego - bez języka obcego

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

Chcesz zarabiać w euro i masz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych? Sprawdź naszą ofertę pracy w Niemczech! NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI NIEMIECKIEGO!

Operator wózka widłowego (Niemcy)
Miejsce pracy: Gallin, Rostock

Opis Stanowiska:
- Obsługa wózka widłowego bocznego
- Podnoszenie wózkiem przedmiotów do wysokości 8m
- Magazynowanie różnego rodzaju przedmiotów
- Praca w systemie 2 zmianowym

Wymagania:
- Uprawnienia na wózki widłowe
- Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
- Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:
- Darmowy kurs obsługi wózka zakończony certyfikatem
- Atrakcyjną stawkę: 12 euro brutto/godzinę
- Pracę bez znajomości języków obcych
- Opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
- Załatwienie niezbędnych formalności do podjęcia pracy w Niemczech
- Niemiecką umowę o pracę tymczasową z gwarancją godzin

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.