Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2018.

Operator wózka widłowego- bez doświadczenia!

Deurne, zagranica

Euro Work

Opis stanowiska pracy

Euro Work Agencja Pośrednictwa Pracy od 12 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Miejsce pracy: Deurne

Rozpoczęcie pracy: od zaraz!

Ilość godzin pracy tygodniowo: ok. 38

Praca na ok. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

Obowiązki:

Praca jako operator wózka widłowego na magazynie z różnymi produktami (tekstylia, artykuły ogrodnicze).

Możliwość wyrobienia holenderskiego certyfikatu na wózki typu Reachtruck.

Oferujemy:

Stawkę 9,53 euro brutto/h (wzrasta wraz ze stażem pracy)

Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika

Pracę głównie na 2 zmiany

Opiekę koordynatora na miejscu

Wymagania

Znajomość języka angielskiego

Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,

Mile widziane prawo jazdy

Motywacja do pracy

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.
Euro Work 2476

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka