Operator wózka widłowego bądź Operator Suwnicy - stabilne zatrudnienie OD ZARAZ! Atrakcyjne zarobki

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bytom, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bytom

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy,
  • Atrakcyjne zarobki (podstawa ok. 2850zł z możliwością negocjacji + 17% premii)
  • Pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Możliwość skorzystania z pakietu sportowego i medycznego,
  • Pakiet benefitów Adecco +Club,
  • Profesjonalną współpracę i wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Szybkie zatrudnienie.

Obowiązki:

  • Praca na hali produkcyjnej,
  • Załadunek i rozładunek materiałów,
  • Praca z wykorzystaniem wózka widłowego bądź suwnicy.

Oczekiwania:

  • Minimalne doświadczenie w pracy na produkcji,
  • Sumienność, zaangażowanie,
  • Uprawnienia na wózek widłowy potwierdzone przez Urząd Dozoru Technicznego / opcjonalnie uprawnienia na suwnicę sterowaną z poziomu 0

Oferta pracy tymczasowej.

Poleć ofertę znajomym! Mamy wiele miejsc pracy!

Więcej informacji pod numerem telefonu: 695 060 093
Zadzwoń lub wyślij SMS o treści "OPERATOR WW BYTOM" - Oddzwonimy!

Numer referencyjny: ARB/10/2018/KTW/JK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.