Operator wózka widłowego-3690zł brutto/tylko II zmiany/REKRUTACJA ONLINE - rekrutacja online

Oleśnica, dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Odpowiedzialność i bezpieczeństwo to dla nas najważniejsze zasady.

W związku z tym dostosowaliśmy procesy rekrutacji do obecnych warunków - rozmowy rekrutacyjne prowadzimy TYLKO przez telefon, Skype i Whatsapp.

Zapraszamy do aplikacji. Z nami znajdziesz pracę bez wychodzenia z domu!

Zdrowie nas wszystkich jest najważniejsze, dlatego rekrutacja będzie wyglądała inaczej. Jak?

Poniżej krótko to wyjaśniamy:

1.      Aplikacja online na ogłoszenie

2.      Rozmowa telefoniczna z rekruterem Gi Group (rezygnujemy z wszelkiej formy kontaktu osobistego)

3.      Przesłanie dokumentów online

4.      Rozpoczęcie pracy

Aktualnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

Miejsce pracy: Dobroszyce k.Oleśnicy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 3690 zł brutto miesięcznie (podstawa+ premia+ dodatki)
  • Karta przedpłacona doładowywana dziennie kwotą 10 zł
  • Praca w systemie 2-zmianowym (22:00-6:00; 10:00-18:00)
  • Zatrudnienie od poniedziałku do piątku- WOLNE WEEKENDY
  • Benefity

Zadania:

  • Praca z wykorzystaniem wózków widłowych
  • Rozlokowywanie produktów na magazynie
  • Rozładunek oraz załadunek dostaw

Oczekujemy:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Dokładnego oraz sumiennego wywiązywania się z powierzonych obowiązków

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
3.000,00 zł - 3.690,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie