Operator wózka widłowego - 25 zł/h brutto + premie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łowicz, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Łowicz

Co możemy Ci zaoferować:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z realną możliwością zatrudnienia bezpośrednio w firmie!
- 25 zł h/brutto + premia do 10% + 30% dodatek nocny
- praca w systemie 4 brygadowym (6-14, 14-22, 22-6)
- posiłek profilaktyczny
- bogaty system szkoleń
- zniżki pracownicze na produkty firmy

Zadania:

- obsługa wózka widłowego
- przewożenie towarów z magazynu na dział produkcji
- załadunek i rozładunek samochodów
- praca w warunkach chłodniczych

- posiadasz aktualne uprawnienia UDT oraz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy: Skierniewice

Aplikuj lub zadzwoń i dopytaj o szczegóły: 723 193 125

Numer referencyjny: OHW/GRM/EWR/2020
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.