Operator Wózka Widłowego – 21 zł brutto

Adecco Poland Sp. z o.o.

Głowno, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Głowno

Poszukjemy pracowników dla: Valeo Service Eastern Europe - spółki o charakterze handlowo-usługowym z siedzibą w Warszawie, należącej do Grupy Valeo, międzynarodowego koncernu specjalizującego się w produkcji i dystrybucji części i wyposażenia samochodowego, będącego jednym z liderów w branży motoryzacyjnej.

Poszukaj Firmy na FB: Valeo Service Polska

Miejsce pracy - okolice Strykowa: Smolice (dawny Park Tulipan)

OBOWIĄZKI:
• obsługa wózka widłowego (załadunek i rozładunek towaru)
• obsługa skanerów
• przygotowanie zamówień do wysyłki - kompletacja
• operacje magazynowe - uzupełnianie miejsc magazynowych, relokacja towarów
• zabezpieczanie towarów do wysyłki - zamykanie palet, etykietowanie
• wypełnianie dokumentów magazynowych
• praca zgodnie z przyjętymi standardami pracy z zachowanie norm i standardów BH

WYMAGANIA:
• motywacja do pracy,
• gotowość do pracy w systemie II zmianowym (praca od poniedziałku do piątku)
• preferowane osoby z uprawnieniami do kierowania wózkiem widłowym (mile widziane UDT I)
• umiejętność pracy w zespole
• dbanie o porządek na stanowisku prac
• rzetelność, pracowitość i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• udokumentowane doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
bezpośrednie zatrudnienie przez Valeo Service na podstawie umowy o pracę (po 3-miesięcznym okresie zatrudnienia przez Adecco)
atrakcyjne wynagrodzenie ustalane na podstawie doświadczenia zawodowego w tym comiesięczną premię uzależnioną od zaangażowania
dodatkowe środki na dojazdy
pakiet benefitów w trakcie zatrudnienia przez Adecco (karta sportowa OK System oraz ubezpieczenie grupowe PZU)
• w przypadku zatrudnienia bezpośredniego przez Valeo Service pakiet benefitów poszerzony o dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych dla pracownika Valeo Service i jego rodziny
regularną, stałą pracę w renomowanej firmie o ugruntowanych standardach pracy w systemie dwuzmianowym w pełnym wymiarze godzin (praca od poniedziałku do piątku - wolne weekendy)
możliwość rozwoju zawodowego w ramach atrakcyjnego systemu podnoszenia kwalifikacji
• dobrą, przyjazną atmosferę pracy oraz doskonałe warunki socjalne (ubranie, dodatkowa przerwa, świeże owoce, kawa i herbata, udział w firmowych imprezach integracyjnych)

Dojazd dla pracowników:
Dojazd do Magazynu Valeo Service położonego na terenie nowoczesnego centrum magazynowego Segro Logistics Park Stryków nie powinien być zbyt kłopotliwy.

Przewóz osób na terenie Strykowa i okolicznych miejscowości oraz gmin obsługują: linia busowa Zgierz-Głowno, PKS Łódź-Stryków, autobusy MPK na linii Łódź (Dworzec Łódź - Fabryczna) - Stryków (PKP) oraz bezpłatne linie minibusowe na terenie gminy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

A może znajomy szuka pracy?
Opowiedz o naszej ofercie!

Numer referencyjny: OWW/LK/LDZ/2021/01
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.