Operator wózka widłowego - 20,23 zł/godz. brutto plus premia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI
• obsługa wózków elektrycznych czołowych
• załadunek i rozładunek towaru
• obsługa skanera
• przepakowanie towaru w przypadku uszkodzonego nośnika

WYMAGANIA
• uprawnienia na wózki widłowe z napędem elektrycznym - warunek konieczny
• praktyka w prowadzeniu wózków widłowych
• zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
• uczciwość, sumienność i punktualność

OFERUJEMY
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
• atrakcyjna stawka godzinowa 20,23 zł brutto plus premie
• możliwość dopasowania grafika do indywidualnych preferencji
• profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.