Operator wózka widłowego_20 zł brutto+premie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Naszym Klientem jest wiodący dostawcą usług logistycznych takich jak: przyjmowanie dostaw, kompletacja, magazynowanie, pakowanie i wysyłka, dla którego pilnie szukamy 4 kandydatów.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza Roździeńskiego

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową 20 zł brutto/h
  • Dodatkowe premie miesięczne nawet 500 zł brutto
  • Umowę o pracę z możliwością przejęcia po okresie próbnym
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe jak grupowe ubezpieczenie

Zakres obowiązków:

  • Transport towaru wózkami widłowymi
  • Prace fizyczne: kompletacja towaru, pakowanie, prace ze skanerem, foliowanie palet

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT (II WJO) - warunek konieczny
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

Prosimy zdecydowane osoby o przesłanie CV i polecenie naszej oferty znajomym.

Numer referencyjny: OWM/11/2020/SOS/MP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.