Operator wózka widłowego (1700 EUR / mies. netto)

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.

Niemcy, ok. Regensburga, zagranica

Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego renomowanego Klienta na terenie południowych Niemiec ok Regensburga kandydatów na stanowiska:

Operator wózka widłowego 1700 EUR / mies. netto

magazyny logistyczne -branża Automotive

Zakres prac:

• obsługa wózków widłowych różnego typu
• rozwożenie palet na oznaczone miejsca w magazynie
• współpraca z działem magazynowym

Oferujemy:

• wynagrodzenie wg stawki 1700 EUR/ mies. netto
• zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
• przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia
• praca w systemie 2, 3 zmianowym

Wymagania

• doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
• znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się w miejscu pracy
• doświadczenie w pracy na magazynie

Mile widziane / Preferowane

• posiadanie ważnego prawa jazdy (minimum kat. B) oraz samochodu
• doświadczenie w pracy ze skanerem oraz komputerem

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 7 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Logistyka