Operator Wózka Widłowego - 17 zł/h netto

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia - do wyboru
  • wynagrodzenie w wysokości 17 zł/h netto (ok. 24 zł/h brutto)
  • możliwość skorzystania z transportu pracowniczego oraz zakwaterowania
  • pracę od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 - 19:00 i 19:00 - 7:00  (możliwość przepracowania ok. 200 godzin w miesiącu)
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Zadania:
  • wykonywanie zleconych prac magazynowych
  • prace przy użyciu wózka widłowego

Oczekujemy:
  • uprawnień UDT na wózki widłowe - 2WJO (EU lub PL "Plastik")
  • dyspozycyjności do pracy w podanych godzinach

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Darmowy transport
  • Umowa Zlecenie
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy