Operator wózka prostego

Timing Sp. z o.o.

Almelo, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Bleckmann jest liderem w zakresie dostarczania odzieży do klienta.
Będąc dostawcą usług transportowych w branży tekstylnej, rozwinęliśmy się w światowej klasy partnera z wyboru poprzez ciągłe rozwijanie innowacji w łańcuchu dostaw zarówno dla globalnych, jak i regionalnych marek modowych i lifestyle'owych. Dynamiczne środowisko naszych klientów i ich koncentracja na działaniach e-commerce wymaga bardzo elastycznych, elastycznych i szybkich rozwiązań. Umożliwiamy zaspokajanie potrzeb klientów poprzez świadczenie usług w zakresie świadczenia usług wielokanałowych. Niezależnie od rynku, niezależnie od kanału i jakiejkolwiek usługi, dostarczamy.
Do Twoich obowiązków należeć będzie:

• składowanie towaru na właściwych lokacjach za pomocą wózka widłowego prostego

• kompletowanie zamówień

• uzupełnianie stanów magazynowych

Wymagania

Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka angielskiego min B1
Doświadczenie jako operator wózka prostego
Uprawnienia operatora wózków widłowych
Gotowość do podjęcia dłuższej współpracy
Dokładność i precyzji w wykonywaniu poleconych zadan

Gwarantujemy:
DARMOWE MIESZKANIE
Darmowy dojazd do pracy
Dodatek – godziny urlopowe i wakacyjne

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
10,4PLN - 10,79PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie