Operator Wózka/Operator Maszyn Ozorków

łódzkie

HR Work Force Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

HR Work Force (APT 6474) jest jedną z najszybciej i najdynamiczniej rozwijających się agencji na rynku pośrednictwa pracy.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowiska: Operator Wózków Widłowych i Operator Maszyn.

Obowiązki:

Operator Wózków Widłowych

Obsługa wózka widłowego
Przyjmowanie i wydawanie towaru
Dbałość o właściwe rozmieszczenie towaru

Operator Maszyn

Praca przy zautomatyzowanej linii produkcyjnej
Regulacja maszyn
Kontrola jakości produktu

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

- Wynagrodzenie zasadnicze + dodatki

- Terminowe wypłaty

Wymagania

Wymagania:

- Uprawnienia na wózki widłowe UDT (Operator Wózków Widłowych)

- Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym oraz czterobrygadowym

- Rzetelność i sumienność

Zapraszamy do składania aplikacji!

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku... pośrednictwa pracy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
3-6 miesięcy
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
2.400,00 zł - 3.300,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji