Operator Wózka Jezdniowego- również bez doświadczenia!

Elektrolux nowy (treść na czerwonym tle)

55-200 Oława, dolnośląskie

Miejsce pracy: 55-200 Oława
Dla nas codzienność każdego dnia to więcej niż wprowadzenie na rynek najnowszego produktu lub technologii. Chodzi o poprawę codziennego życia milionów. Pozostając pokornym i otwartym na nowe pomysły – chcemy przesuwać możliwości w gotowaniu, porządkowaniu i dobrym samopoczuciu w domu. Ale aby to robić, potrzebujemy więcej osób, które chcą wprowadzać innowacje i mają pomysły, jak zmienić życie w domu.

SZUKASZ PRACY? DOŁĄCZ DO NAS!

Electrolux Poland Sp. z o.o. w Oławie szuka kandydatów
na stanowisko:

MAGAZYNIER - Operator Wózków Jezdniowych

Zapewniamy dojazd! Zatrudniamy również bez doświadczenia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- praca z wózkiem widłowym
- dowożenie towaru na linie montażowe
- dbanie o bezpieczeństwo i porządek na stanowisku pracy

NASZE OCZEKIWANIA:
- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
- uprawnienia operatora wózków jezdniowych
- odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość
- chęć rozwoju i uczenia się

OFERUJEMY:
- Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez Electrolux
- Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii
- Bogaty pakiet socjalny ( świadczenia wakacyjne i świąteczne, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie posiłków, karnety na basen oraz do kina, karta Multisport, paczki mikołajkowe dla dzieci)
- Premia za polecenie pracownika
- Możliwość zakupu sprzętu AGD w korzystnych cenach

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji bądź dostarczenie bezpośrednio do fabryki na ul. Ofiar Katynia 5 w Oławie.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.