Operator wózka elektrycznego bez UDT

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Oferujemy:

  • Stabilną pracę od zaraz!
  • 3600 zł brutto plus wysokie premie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Możliwość szybkiego przejścia na umowę o pracę bezpośrednio w firmie
  • Pracę na magazynie chłodni o temperaturze 2-6 st. C
  • Ciepły posiłek regeneracyjny
  • Odzież roboczą
  • Wynagrodzenie składające się z atrakcyjnej stawki godzinowej oraz wysokiej premii wydajnościowej
  • Benefity pozapłacowe (Multisport, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, program ubezpieczenia na życie)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w obszarach magazynowych
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Aktualna książeczka sanepidu lub chęć jej wyrobienia
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych, nie wymagamy UDT

Zadania:

  • Prace magazynowe
  • Obsługa tranzytu
  • Prace przy rozładunkach i załadunkach
  • Dbanie o porządek w strefie magazynowania
  • Obsługa wózka elektrycznego, prace magazynowe przy użyciu wózka ręcznego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials